Your Dream Life

Twoje Wymarzone Zycie SA:MP

Ogłoszenie

Witam wszystkich serdecznie, odnośnie naszego startu...Po pierwsze, muszę dokończyć gm... Po drugie czekamy na 10'tego mam w ten dzień wypłatę, i ruszamy z 'koksem'
Ukończenie GM - 85 %

#1 2011-07-02 13:35:28

 Makaveli

RedTube

8958406
Skąd: Kędzierzyn-Koźle (Opolskie)
Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Rekrutacja

Witam Serdecznie Wszystkich



W związku iż to jest start serwera potrzebujemy moderatorów na forum oraz na serwer Jeżeli ktoś jest chętny proszony jest o napisanie aplikacji w tym dziale .



Proszę pisać od siebie bez wzorów.



Pozdrawiam Makaveli

Offline

 

#2 2011-07-02 14:24:13

MatezZ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Siemka. Jestem Mateusz, lat 14, lubię piłkę nożną, komputery i wszystko co z nimi związane. Na początku grałem na prpg, potem na alife, z Dziekanem i ze Smokerem, pozdrawiam was ;p. Smoker mi pisał, że robi server, przed chwilą dostałem wiadomość i oto jestem, zarejestrowałem się. Patrzę na ten temat, to sobie pomyślałem, że napiszę to może mnie przyjmą. Więc piszę. Komendy admina znam, miałem admina parę razy. Kiedyś Vlad ukradł takiemu jednemu server, to się bawiliśmy, stawialiśmy obiekty, frakcje, samochody itp. A potem miałem admina na serverze ja3males'a. Tak więc z komendami problemu nie będzie. Czasem może jestem nie ogarnięty, ale to dla "wygłupów". Jeżeli dostałbym admina, to będę zachowywał się jak na admina przystało. Myślę, że mnie przyjmiecie. Amen.


Makaveli : Napisz co takiego zrobisz dla serwera... z cmd nikt nie bd miał problemu, dlaczego? istnieje takie coś jak /acmd. Pozdrawiam


Co zrobie dla servera ? hmmm

Trochę znam się na grafice, więc mogę robić sygnaturki graczom. Mogę robić "niby" bazy w mta, potem do .pwn i potem .amx i dam tobie, ty wrzucisz do FS i voila. Będę dawał graczom przykład. I jak będą robić coś źle na serverze, to najpierw zwrócę uwagę, a jak się powtózy to już ukaram kickiem, warnem, bądź banem. Na forum robić mogę też jako moderator. Znam się na tym. No naprawdę niewiem co mogę jeszcze napisać. Tak na gorąco to ciężko pisać, będę starał robić się to co każesz.

Ostatnio edytowany przez MatezZ (2011-07-03 15:56:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2f2lo.pun.pl www.muzago.pun.pl www.animili.pun.pl www.sunstacja.pun.pl www.umcraft.pun.pl